Titles you rated
Dr. FrostRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
City HallRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 5.0- Bambino!Rated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0- SelfieRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5