Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
SlumberlandRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0