Titles you rated
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ManifestoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 4.5
Daughters of the DustRated ★ 3.5
Far from HeavenRated ★ 3.5
All That Heaven AllowsRated ★ 3.0