Series
Ratings
115
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
Atlanta Season 4Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Atlanta Season 3Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5