Titles you rated
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0- NEVERLANDRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 5.0
Niko 2 - Little Brother, Big TroubleRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0