Movies
Ratings
671
The IrishmanRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
Take ShelterRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 1.5