Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0