Movies
Ratings
152
Murder in the FirstRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 1.5
Wicker ParkRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0