Movies
Ratings
28
Blood and TiesRated ★ 1.0
SaltRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.0
OculusRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 1.0
The HuntRated ★ 1.5
QuickRated ★ 1.0
21Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0