Titles you rated
- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
City HunterRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0