Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Special ActorsRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 3.5