Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.0