Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0