Titles you rated
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
JormungandRated ★ 4.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 3.5