Titles you rated
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Into the WoodsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0