Series
Ratings
19
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5