Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 0.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 2.5
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 2.5
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 2.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 0.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 0.5
Sonic the HedgehogRated ★ 1.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 2.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 2.0
Extraction 2Rated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 2.0