Movies
Ratings
87
ShrekRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5