Titles you rated
Black Clover Season 1Rated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 1.0
True BloodRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 1.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5