Series
Ratings
234- DoubtRated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- 스테이지 파이터Rated ★ 5.0
- EXchange Season 3Rated ★ 0.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 5.0
Green Mothers ClubRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 5.0