Movies
Ratings
15
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5