Movies
Ratings
34
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0