Movies
Ratings
53
I DoRated ★ 5.0
The Great PassageRated ★ 4.5
I WishRated ★ 5.0
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
Napping PrincessRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 5.0