Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Jay KellyRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Coup de ChanceRated ★ 3.0
The SuccessorRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0