Series
Ratings
62
Bel AmiRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5