Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5
Diary of JuneRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
NoahRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 1.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 1.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 2.0