Movies
Ratings
149
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Orphan: First KillRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
FrankRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0