Titles you rated
A Serious ManRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.0
One DayRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
A Good YearRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0