Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
BigRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5