Movies
Ratings
44
SanctumRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5