Titles you rated
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
WildRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0