Titles you rated
NextRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
BoltRated ★ 1.5
Going by the BookRated ★ 0.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 0.5
National TreasureRated ★ 2.0