Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
50/50Rated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
The StrangersRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The DealRated ★ 2.5
Tinker TickerRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
DemonicRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.0
3096 DaysRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0