Movies
Ratings
126
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0