Movies
Ratings
668
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0