Series
Ratings
88
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
MonstrousRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
The OARated ★ 3.5