Titles you rated
The LiarRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0