Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Diary of JuneRated ★ 1.0
MarathonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 2.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 2.0
HelplessRated ★ 2.0
UltravioletRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 2.0