Series
Ratings
10
Partners for JusticeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0