Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 3.5
The TruckRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5