Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 1.5
The TreacherousRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0