Movies
Ratings
1305
Good NewsRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
SnatchedRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Thin Red LineRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5