Movies
Ratings
45
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0