Titles you rated
JumperRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0