Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Red NoticeRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5