Series
Ratings
152
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 2.5
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.0
WITCH WATCHRated ★ 3.0
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 3.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the Dungeon Season 2Rated ★ 2.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 2.5
Tougen AnkiRated ★ 1.5
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.0
Aharen Is Indecipherable Season 2Rated ★ 2.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
Dungeon PeopleRated ★ 3.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0