Movies
Ratings
1112
Doctor DolittleRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Last Man StandingRated ★ 3.0
The Art of WarRated ★ 4.0
Mr. Nice GuyRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Rules of the GameRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 3.0