Series
Ratings
272
BigRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Passionate LoveRated ★ 3.0
Hold My HandRated ★ 3.0
Kim Soo RoRated ★ 3.0
The King's FaceRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Creating DestinyRated ★ 3.0
Golden FishRated ★ 2.5
Queen InsooRated ★ 1.5