Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0