Movies
Ratings
519
OkjaRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5